TA STRONA KORZYSTA Z CIASTECZEK ABY ŚWIADCZYĆ USŁUGI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ close

gwarancja dostawy we wtorek

ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE  604 137 506

Szukaj

Wszelkie prawa zastrzeżone. All Rights Reserved
Copyright © 2013 - 2023 risardi.pl

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku od 2009 roku. Swoją działalność zapoczątkowaliśmy na jednym ze znanych portali aukcyjnych. W 2014roku , wychodząc naprzeciw wzrastającej liczbie zamówień i ciągle poszerzającej się liczbie stałych i zadowolonych klientów, uruchomiliśmy sklep internetowy - Risadri.pl.

Naszym celem jest umożliwienie jak największej liczbie osób dotarcie do najnowszych światowych trendów modowych w kategorii odzieży męskiej. Dlatego w naszym asortymencie nie znajdą Państwo żadnego przypadkowego produktu, który nie spełniałby wysokich standardów jakości, a importowana odzież pochodzi tylko i wyłącznie od zaufanych i sprawdzonych marek.

Aktywnie reagując na wszelkie zmiany w trendach jak również na oczekiwania klientów stale wzbogacamy naszą ofertę o nowe wzory i modele. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, począwszy od eleganckich koszul, poprzez swetry i sportowe bluzy, kończąc na wielkim wyborze koszulek.

Liczymy, że nasza bogata i płynnie aktualizowana oferta sprawi, iż dołączą Państwo do stale powiększającej się rzeszy naszych klientów i pozostaną z nami na długie lata.

Risardi.pl to najwyższa jakość towaru i usług za przystępną cenę. Nasz zespół zawsze służy miłą i profesjonalną pomocą.

 

Dane sklepu

Maksimum sp. z o.o. sk.

BYDGOSZCZY (85-738)

UL. SZAJNOCHY 9b

NIP: 9532773807

tel. 604 137 506